KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824119
nr 1382 4119
Oidentifierad konstnär. Får. Signerad. Olja på pannå, 41x29cm, yttermått inklusive ram: 60x50cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:07:32
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr